ועדה נגד השתלטות לוח השנה הנוצרי בארגון האו"ם

ועדה נגד השתלטות לוח השנה הנוצרי בארגון האו"ם

העובדות: ארגון האו"ם האמור לדבר בשם כל מדינות העולם בהגינות וללא משוא פנים, עדיין משתמש בלוח השנה הנוצרי, דבר הנראה כחוסר כבוד כלפי כל שאר הדתות בעולם.

מתוך 6 מליארד בני אדם בעולם רק מליארד אחד הינם נוצרים. נתון זה מראה בבירור שהנוצרים הינם מיעוט. אם כך כיצד יתכן שלוח השנה של המיעוט הנוצרי נכפה על ארגון האו"ם אשר אמור לייצג גם את חמשת המיליארד הנותרים?

מדוע חייבות מדינות מוסלמיות או בודהיסטיות לקחת חלק בארגון עולמי אשר מתכחש לכבודם בהשתמשו בלוח שנה של דת אחרת?

האם שימוש בלוח השנה הנוצרי על ידי האו"ם אינו עובדה שארגון זה הינו בובה שחוטיה מתומרנים על ידי מדינות המערב הנוצריות?

הפתרון: אימוץ לוח שנה לא דתי על ידי האו"ם, המבוסס על מאורע היסטורי כלשהו לא דתי. למשל, זה יכול להיות לוח שנה בו שנת האפס הינה השנה בה האו"ם נוסד, או השנה בה התפוצצה הפצצה האטומית הראשונה מעל הירושימה. אם הדוגמה האחרונה הייתה מתקבלת, זה אומר כי (ה-6 באוגוסט) 2001 תהיה למעשה שנת 56 א.ה (אחרי הירושימה).

הפעולה המוצעת: להפעיל לחץ על הממשלה, בכל מדינה, כך שהיא עצמה תפעיל לחץ על האו"ם לכבד מדינות לא נוצריות, על ידי כך שהאו"ם יאמץ באופן רישמי לוח שנה לא דתי.

כיצד יכולה ממשלתכם לבגוד באמונתכם המוסלמית, בודהיסטית או יהודית על ידי כך שהיא תאשר בריתות וחוזים באו"ם בהשתמשם בלוח השנה הנוצרי?

האין האו"ם אומר בזאת בבירור כי האמונה הנוצרית עדיפה ועליונה על שאר האמונות? אם לא, אז מדוע לכפות על ממשלות מוסלמיות למשל לאשר הסכמים ומסמכים רשמיים של האו"ם עם תאריכים נוצריים?

פעלו ממש עכשיו! אנחנו חייבים לפעול באופן מיידי ע"י הפעלת לחץ על האו"ם לשנות זאת. הצעד הראשון הינו לארגן מפגש הקמה לוועדה שלנו. באותו הזמן, אתם יכולים לפעול בקרב הקבוצות המיליטנטיות אצלכם ובקרב האוכלוסייה על מנת להחתימם על עצומה בנושא, לארגן קמפיין עיתונאי ובו בזמן לפגוש את נציג איזורכם בממשלה, כדי לשכנע אותו לדון בעקרון הבסיסי הבינלאומי של כבוד לאמונתכם. אסור לאו"ם לכפות לוח שנה נוצרי על אחרים! כיצד היו הנוצרים מגיבים אם לפתע, האו"ם היה מאמץ לוח שנה מוסלמי? אחרי כל כך הרבה שנים של עלבון מצד הנוצרים כלפי שאר הדתות באמצעות האישור שהאו"ם נתן לשימוש בלוח השנה הנוצרי, האו"ם חייב לעשות צדק על ידי כך שהוא יבחר למשל עבור 20 השנים הבאות להשתמש בלוח השנה המוסלמי... אבל סלחנות יכולה לגרום לנו לקבל התנצלות מהאו"ם אשר יבחר מהיום והלאה להשתמש בלוח שנה ניטרלי לא נוצרי. די לעלבון!

עזרו לנו לארגן את האסיפה המכוננת: היו חלק מהמייסדים ההיסטוריים של אירגוננו, על ידי כך שתארגנו את המפגש הראשון של ICACCI. אנו זקוקים לכל עזרה, ואנו זקוקים לתאם את מאמצינו בין לא נוצרים לבין מנהיגים פוליטיים בעולם. עבור כבוד לאמונתך ולזכר קורבנות הקולוניזציה הנוצרית בעולם. העזרה הראשונה לה אנו זקוקים היא באיתור מקום בו יוכלו להתאסף נציגי המדינות כדי לדון באסטרטגיות פעולה, לבחור את נציגי הארגון שלנו ולהקים משרד בינלאומי. אם מדינתכם יכולה לספק את האמצעים הללו, שמכם יחרט בהיסטוריה לעולם, כלוחמים למען כבוד לאמונתכם.For more information or comments please contact us through the form below: